המכללה האקדמית אשקלון
המכללה האקדמית אשקלון: בוגרים

בוגרים

 

 
בוגרים ובוגרות יקרים! שלום רב

בוגרי המחזור התשיעי    

 
אנו ממשיכים להיערך להקמתו של ארגון בוגרי המכללה.
בימים אלו הסתיים סקר בוגרים, מאות בוגרים השיבו על הסקר, אנו מבקשים להודות לכם על שיתוף הפעולה ואנו שמחים לקבל מכם תגובות חמות ועוד יותר שמחים לראות לאן כל אחד ואחת מכם התקדמו.
כמו שאמרנו, מטרתו של הארגון לטפח את הקשר עם הבוגרים כדי ששני הצדדים ייהנו משיתוף פעולה.

צפייה בסילבוסים
סטודנט/בוגר יכול לראות את הסילבוסים שלו דרך אתר המכללה -> סטודנטים -> קטלוג הקורסים
סטודנט שסיים את לימודיו החשבון שלו נשמר לעוד 5 שנים במערכת. בוגר יכול להיכנס עם שם המשתמש והסיסמה שנכנסו בתור סטודנטים. יש גם אפשרות לשחזור שם משתמש וסיסמה (ראי תמונה מצורפת). במידה ועדיין לא הצליחו יש להפנות אותם לתמיכה שלנו 08-6789161
תרבות בקמפוס
אנו מציעים לכם להצטרף לפרויקט תרבות בקמפוס כמו חברות בסינמטק, חברות בקתדרה בשישי ומנוי למופעי תרבות, מרכז הכנסים הינו עמותה ללא מטרות רווח. חלק מהכנסותינו מוקדשות לקהילה ולפרויקטים שונים לקידום הסטודנטים של המכללה האקדמית אשקלון.
המרכז להכוונה תעסוקתית וקשרי תעשייה
בשנת 2014 הוקם מרכז להכוונה תעסוקתית וקשרי תעשייה במכללה, אשר שם לו למטרה לחשוף הזדמנויות תעסוקתיות הן לסטודנטים והן לבוגרי המכללה, לארגן יריד תעסוקה משמעותי אחת לשנה לסטודנטים ולבוגרי המכללה, לפעול בהתמדה ליצירת קשרים עם מפעלים ומעסיקים ולשמרם, לארגן סדנאות בנושא הכוונה תעסוקתית, כתיבת קורות חיים והכנה לראיון עבודה.
יצירת קשרי תעשייה בין המכללה לבין המעסיקים הגדולים היא מטרה חשובה ונעלה בפני עצמה, שכן התמדה רצופה בקשרים עם מפעלים ומעסיקים גדולים תביא בעתיד לחשיפת הזדמנויות תעסוקתיות אשר לא היו מוכרות ו/או ידועות לציבור הסטודנטים ולבוגרי המכללה.
חשוב ביותר!!! לרשות הסטודנטים ובוגרי המכללה עומדת תוכנה מיוחדת להתאמת משרות ולקשר ישיר עם מעסיקים נרכשה על ידינו והיא מוצעת לכם לשימוש ללא כל תמורה. תוכלו להשתמש בה ולשפר את סיכויי ההעסקה של כל אחד ואחת מכם.
מערכת ייחודית וידידותית במיוחד לחיפוש משרות, במסגרתה מתפרסמות מעל 50 משרות חדשות בכל חודש. איך מגיעים למשרות הפנויות? פשוט ויעיל - נכנסים לאתר המכללה ומקליקים על "תנו לעבודה לחפש אתכם" או על לומדים& עובדים.

 עלון בוגרים
טקס הענקת תארים,מחזור ט' (תשע"ה)