המכללה האקדמית אשקלון
המכללה האקדמית אשקלון: דיקאן הסטודנטים

מעונות

עונות הסטודנטים של המכללה משקיפים על קמפוס מרהיב ביופיו ומהווים חלק בלתי נפרד מבנייני הכיתות, האמפיתיאטרון, הספרייה, המנהלה ומרכז הכנסים המפואר. למכללה גם מעונות מחוץ לקמפוס הממוקמים בצמוד למכללה. לרווחת הסטודנטים המתגוררים במעונות, קיים מועדון סטודנטים עם פאב חדיש ומפואר, טלוויזיות LCD, עמדות מחשב ומדפסת לשירות הסטודנטים. המועדון פתוח בשעות הערב.

יחידות הדיור במעונות מרווחות, ממוזגות ובנויות בסטנדרט גבוה. כל יחידת דיור כוללת: 2 חדרי שינה, פינת ישיבה, מטבחון מקלחת, שירותים, מזגן, ומרפסת שירות. הציוד בכל יחידת דיור כולל: ארון, מיטה, ופינת לימוד אישית, כיריים ומקרר אשר משותפים לכל דיירי היחידה. לרשות הדיירים שירותי כביסה וייבוש. האווירה במעונות נעימה, והמגורים בהם משלימים את אווירת הקמפוס.
 
תהליך ההרשמה
מועמדים הרואים עצמם מתאימים למגורים בקמפוס ומבקשים להתגורר במעונות, יגישו בקשה להירשם למעונות מיד עם הירשמם ללימודים במכללה. הפנייה תיעשה באמצעות טופס בקשה למגורים במעונות לחצו כאן
 
תקנון המעונות
לתקנון המעונות לחצו כאן

תנאי קבלה
1. תלמידים במסלול לימודים אקדמיים לתואר ראשון, לימודים קדם-אקדמיים או הנדסאים,
    או כל מסלול לימודים אחר שיאושר על פי הנהלת המכללה.
2. עדיפות תינתן לסטודנטים המתגוררים רחוק מהמכללה.

תשלום שכר דירה
מועמד שיתקבל למגורים במעונות על ידי ועדת הקבלה, יחויב בשכ"ד חודשי שיתפרס על פני 7 תשלומים.  גובה שכר הדירה ייקבע על ידי הנהלת המכללה, והודעה על כך תועבר למועמד לפני החתימה על הסכם ההרשאה. שכר הדירה יכלול תשלום עבור צריכת מים,  גז, חשמל (עפ"י תקרה שתקבע מראש), וניקיון השטחים הציבוריים, אלא אם כן החליטה הנהלת המכללה אחרת.

הדרכה במעונות 
סטודנטים משנה ב' ואילך המבקשים לשמש כמדריכי מעונות יפנו ללשכת הדיקאן במהלך הקיץ.
להגשת מועמדות להדרכה במעונות  לחצו כאן 

פנייה לאב הבית

פנייה לאב הבית על תקלות וליקויים במעונות תיעשה באמצעות טופס פנייה ממוחשב.לחצו כאן